Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Рожищанам потрібно укласти договір з Рожищенським ПЖКГ на водопостачання та водовідведення

 

Щомісяця по домівках рожищан контролери Рожищенського ПЖКГ розносять квитанції на сплату за воду та водовідведення.

Але не всі знають, що потрібно укласти договір на подачу холодної води з комунального водопроводу та прийняття стічних вод до комунальної каналізації.

Укладення договору на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення між виконавцем послуг і власниками квартир передбачено Законом України «Про житлово-комунальні послуги (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 1, ст.1) (Із змінами, внесеними згідно із Законом № 2454-VIII від 07.06.2018, ВВР, 2018, № 23, ст.211).

Для того щоб укласти договір потрібно звернутися до Рожищенського ПЖКГ за адресою: м. Рожище вул. 1 Травня, 34.

З собою потрібно мати такі документи:

  • Копію документу, що підтверджує право власності або користування на житло (договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності, акт приймання – передачі, договір оренди, рішення суду, технічний паспорт на квартиру);
  • Копію паспорту власника (користувача) житла (1,2 сторінки та сторінка із зазначенням реєстрації);
  • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера власника (користувача) житла;
  • Нотаріально посвідчена довіреність про право укладання договору та паспорт довіреної особи (якщо договір підписуватиме довірена особа споживача).

Важливо! Тим абонентам, які уклали договір з вересня 2018 року  повторно звертатися не потрібно.

Згідно з договором Рожищенське ПЖКГ бере на себе зобов’язання забезпечувати споживачів холодною водою, яка відповідає чинному стандартові або дозволу Держстандарту України та Міністерства охорони здоров’я України на відхилення від стандарту, а також приймати від нього стічні води в кількості, що визначається кількістю води, яка надходить з мереж централізованого водопостачання та з інших джерел.

Власне споживач має своєчасно оплачувати надані йому послуги у водопостачанні та водовідведенні за встановленими тарифами, належно експлуатувати водопровідні та каналізаційні мережі, пристрої та прилади на них, які перебувають у нього на балансі. Споживач відповідає за збереження водолічильників, водомірних вузлів та санітарний стан приміщення водопровідного вузла.

Без оформлення відповідного договору водокористування вважається самовільним і у разі самовільних дій споживач зобов’язаний сплатити витрату води згідно статті 19 «Надання послуг з питного водопостачання та централізованого водовідведення» (послуги  з  централізованого питного водопостачання надаються споживачам  підприємством  питного  водопостачання  з  урахуванням вимог  Закону  України  «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (2119-19) на підставі договору), Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення».

Нагадаємо, тарифи на послуги водопостачання та водовідведення становлять:

  1. Послуги водопостачання – 11,83 грн/куб.м.
  2. Послуги водовідведення – 15,26 грн/куб.м.

У разі зміни тарифів, що діють на час укладання договору, оплата споживачем наданих йому послуг здійснюється за новими цінами, згідно рішенням Виконавчого комітету Рожищенської міської ради, додатковою угодою рахується оприлюднення рішення в ЗМІ та на сайті Рожищенської міськради.

« повернутися до списку новин