Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. ФОТО

  • 680

У понеділок, 14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ветерани-ліквідатори та представники влади прийшли до пам’ятного знаку, поклали квіти та помолилися за усіх, хто загинув внаслідок трагедії на ЧАЕС.

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, благочинний Рожищенської округи, протоієрей Василь Шняк відслужив панахиду та нагадав про необхідність пам’ятати не лише тих, хто загинув, а й людей, які досі страждають від наслідків аварії.

Ліквідатори ЧАЕС  здійснили подвиг та врятували не лише Україну, а й увесь світ. Це екологічне лихо могло мати значно більші, значно катастрофічні масштаби, якби не ліквідатори цієї аварії.

Під час пам’ятного заходу, який підготували працівники РД «Просвіта», Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук подякував усім присутнім ліквідаторам, побажав їм міцного здоров’я та побільше світлих й радісних днів.

Очільник громади вручив подарунки й Подяки за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації Чорнобильської катастрофи та з нагоди вшанування героїв – ліквідаторів Чорнобильської аварії, Василю Мартинюку, Миколі Василюку, Івану Штику, Надії Коваль та Віталію Герасимчуку.