У Рожищі показали речі, якими вчиняли насильства у сім’ях. ФОТО

  • 994

У вівторок, 15 грудня, в Молодіжному просторі «City Life» представили виставку «Річ у тім», яка розкриває проблему насильства у сім’ях.

Виставка надана в рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» ініціатором якої є Національна поліція України. Її мета – привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім'ях та зробити його неприйнятним у суспільстві.

За словами директора Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олега Шварцкопа для експозиції використали 16 звичайних, розповсюджених предметів побуту, що фігурували у реальних поліцейських протоколах.

«Як говорить статистика, за минулий рік в Україні до Національної поліції надійшло понад 150 тисяч звернень пов’язаних з домашнім насильством. У нашому районі протягом року зафіксовано близько ста аналогічних звернень. Хочу зазначити, що на цій виставці представленні такі ж предмети, якими вчиняли злочини і в нашій громаді. Тому це питання актуальне як ніколи і ми всі маємо зробити так, щоб люди, які потерпають від домашнього насильства, не замовчували це, а зверталися за допомогою та вчасно її отримували», - зауважив Олег Шварцкоп.

Поруч із експонатами розміщені QR-коди. Відсканувавши їх, можна почути історії людей, які постраждали або стали свідками цього явища. 

Виставка буде експонуватися у Молодіжному просторі «City Life», а незабаром – у школах громади.