Відбулося засідання «бюджетної» комісії

  • 600

Перше засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій Рожищенської міської ради під головуванням Володимира Безверхого відбулося у четвер, 17 грудня.

Присутніми були члени комісії: Інна Гайворонська, Віталій Ковальчук, Аліна Кривов’язюк, Олександр Кучірка, Світлана Ухачевич та Анна Літушко.

На початку депутати вирішили організаційні моменти, обрали заступником голови комісії Віталія Ковальчука, а секретарем – Олександра Кучірка.

У ході засідання члени комісії розглядали проєкти рішень, що будуть винесені на розгляд другого пленарного засідання позачергової сесії міської ради VIII скликання.

Зокрема, детально ознайомилися з питаннями про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2019 року №53/2 «Про міський бюджет на 2020 рік», внесення змін до рішення Рудко-Козинської сільської ради від 20 грудня 2019 року №32/3 «Про сільський бюджет на 2020 рік» та про передачу в комунальну власність вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт за 2020 рік.

У членів комісії не виникло суттєвих зауважень до проєктів рішень. Вони одноголосно рекомендували винести їх на розгляд сесії міської ради.