Розпочав роботу гурток «Юний журналіст»

  • 1338

«Хто володіє інформацією, той володіє світом».

Під таким гаслом у Рожищенській міській раді  нещодавно відбулося перше засідання гуртка «Юний журналіст», ідейницею якого є класний керівник 8-Б класу Рожищенської школи №2, вчителька української мови та літератури Алла Новосад.

8-Б клас дуже активний у плані життя громади. Учні неодноразово брали участь у благоустрої міста Рожище, благодійних акціях на підтримку воїнів АТО та ООС, людей, які потрапили у складні життєві ситуації.

Часто в класі проводять зустрічі з відомими письменниками, співаками, майстрами, цікавими людьми міста, району та області. Про це вони висвітлюють на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Коли дізналися про конкурс ідей від Рожищенської міської ради, ініціативна група наших батьків вирішила написати проєкт, аби створити гурток «Юний журналіст. Перемігши у ньому, вдалося на умовах співфінансування, закупити ноутбук та фотоапарат. Сподіваємося, що теоретичні й практичні заняття будуть у пригоді не тільки учням 8-Б класу, а всім, хто мріє стати журналістом», - розповіла Алла Олексіївна.

На прохання ідейниці гуртка ініціативу підтримали місцеві журналістки Ірина Зенц, Анна Карась та фотограф Володимир Ковалюк. За їх словами, гурток буде цікавим не тільки для юнаків та дівчат, які цілеспрямовано розглядають журналістику як майбутню професію, а й для користувачів соцмереж. Це допоможе правильно орієнтуватися в потоці новин та фейкових дезорієнтирів у ЗМІ. Для розвитку практичних вмінь планується залучати до навчання місцевих та обласних журналістів.

Присутній на засіданні Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук висловив сподівання, що гурток стане відправною точкою для навчання журналістів, які будуть писати якісні та незаангажовані матеріали.

Зауважимо, на безкоштовне навчання запрошуються учні 8-10 класів. Гурток відкритий для охочих спробувати свої сили у журналістиці. Додаткова інформація та запис за номером телефону: 097-960-15-83 (Ірина).