«Земельна» комісія Рожищенської міськради обрала секретаря й заступника

  • 676

У середу, 23 грудня, на своє перше організаційне засідання зібралися члени постійної комісії Рожищенської міської ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку, земельних відносин, екології, природокористування, охорони пам’яток та історичного середовища.

Участь у роботі комісії взяли Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук, його заступник Сергій Лясковський,  головний спеціаліст з питань землевпорядкування Олег Данилюк та члени постійної комісії - Лілія Алієва, Тетяна Карпюк, Юлія Федчук та Віра Шварцкоп.

Нагадаємо, відповідно до сесійного рішення комісію очолила депутатка від Рожищенської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»  Антоніна Клімчук. Голова комісії запропонувала колегам безпосередньо на засіданні вносити свої пропозиції стосовно кандидатур заступника та секретаря. Після нетривалої дискусії більшістю голосів депутати обрали заступником -  Лілію Алієву, а секретарем – Юлію Федчук.

У ході засідання члени комісії розглядали проєкти рішень, що будуть винесені на розгляд третього пленарного засідання позачергової сесії міської ради VIII скликання.

Зокрема, ознайомилися з питаннями про розірвання договору оренди землі підприємцю Юрію Ковальчуку та поновлення дії договору оренди землі Вікторії Бандурі.

У членів комісії не виникло зауважень до проєктів рішень. Вони одноголосно рекомендували винести їх на розгляд сесії міської ради.