У Рожищі відкрили сучасний Центр обслуговування для споживачів газу. ФОТО

  • 1008

Клієнтський простір для споживачів природного газу відкрили в приміщенні Рожищенської дільниці АТ «Волиньгаз». 

Після урочистого перерізання стрічки за християнською традицією настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, благочинним Рожищенської округи, протоієреєм Василем Шняком був проведений чин освячення приміщення.

Зі слів спеціалістів, у Клієнтському просторі люди можуть замовити та отримати технічні умови на приєднання до мереж, необхідні довідки, проєктну документацію. А також перевірити стан рахунку, звірити показання лічильника газу та замовити повірку лічильників, тощо.

«Онлайн-сервіси є дуже зручними та важливими в цей непростий час світової пандемії. Найпопулярніший канал комунікації між компанією та клієнтом - платформа 104.ua. Там споживачі природного газу можуть не лише сплачувати за газ і його доставку, а й передавати показання газового лічильника, переглядати історію платежів, завантажувати платіжки швидко та зручно. Новенький клієнтський простір у Рожищі - це чудова можливість роз’яснити ширшому колу споживачів, а особливо поважного віку, про сучасні канали комунікації - онлайн-сервіси», - каже начальниця волинського управління клієнтського простору 104.ua Ольга Тимощук.

Голова правління АТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя зазначив, що під час новорічно-різдвяних свят клієнтам рекомендуємо вирішувати всі газові питання онлайн, адже це зручно, оперативно і головне, що безпечно для здоров’я. Зокрема, в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, чат-ботах Viber 7104 і Telegram 7104, наших мобільних додатках 104 Mobile Android та 104 Mobile Light.

«Ми відкриваємо центри обслуговування для споживачів і надіємося, що пандемія закінчиться, люди будуть приходити особисто вирішувати газові питання», - додав керівник.

Комфортні сучасні умови центру відзначив й Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук.

 «Мені дуже приємно, що в нашій громаді відкриваються подібні Центри. Маю надію, що цей проєкт дасть змогу на високому рівні надавати послуги для населення. Хочу побажати працівникам міцного здоров’я, добробуту та благополуччя. Зичу, щоб ваша робота приносила, як моральне, так і матеріальне задоволення, а клієнти, які будуть приходити сюди, були вдячними за отримані якісні послуги. З Богом!», - мовив Вячеслав Анатолійович.

Клієнтів обслуговує двоє менеджерів Дарина Пуршак та Інна Шепелюк. Цього дня до спеціалістів завітала перша клієнтка Тетяна Андріївна.

«Я вже понад рік зареєстрована в Особистому кабінеті. Мені зручно ним користуватись, майже всі питання вирішую там. Сьогодні прийшла оцінити й новеньке приміщення клієнтського простору, а ще уточнити інформацію щодо квитанції, яку днями одержала. Роз’яснили все дівчата. Привітні тут фахівці», - розповіла мешканка м. Рожище Тетяна Андріївна.

Послугами центру будуть користуватись, які жителі м. Рожище, так і мешканці найближчих сіл. Їм простіше буде отримувати необхідну інформацію, довідки та вирішувати газові питання.

Під час пандемії фахівці все ж радять берегти здоров’я та більшість питань вирішувати дистанційно - за допомогою онлайн-сервісів компанії та Контакт - центру за номером телефону: 067 33 39 104, який працює без вихідних щодня з 8:00 до 20:00 год.

Клієнтський простір у м. Рожище працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 год, за адресою: вул. Мазепи, 34.