З Днем захисника України, Днем козацтва та святом Покрови!

  • 370

Дорогі борці за волю України!

Сьогодні, в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди українцями вважалась покровителькою і заступницею, вітаю всіх учасників національно-визвольної боротьби. У цей день зійшлись одні з найголовніших свят, що символізують боротьбу українського народу за свободу та незалежність: 79-річчя створення Української Повстанської Армії, День Українського козацтва та – День захисників і захисниць України.

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодній політичній кон’юнктурі, жодним змінам у сучасному мінливому і жорсткому світі. Це - постійна школа виховання молоді, яка обирає за професію військову справу і служить збереженню миру у своїй країні та далеко поза її рубежами. Це - взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, ветеранів УПА, учасників антитерористичної операції, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв'язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Священною є пам'ять про тих, хто захищав Україну і платив найдорожчою ціною.

Тож сердечно вітаю усіх краян зі святом Покрови. Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України. Слова щирих вітань висловлюю нашим захисникам і захисницям – учасникам антитерористичної операції. Вітаю козаків нашого краю з Днем Українського козацтва, а ветеранів національно-визвольних змагань – із річницею утворення Української Повстанської Армії. Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні! Із Днем захисника України! Зі святом!

Слава Україні!