A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рожищенська міська громада
Волинська область, Луцький район

Стартував конкурс на посаду директора КЗ «Центр культурних послуг»

Дата: 17.12.2021 11:58
Кількість переглядів: 179

Оголосили про проведення конкурсного добору на посад директора комунального закладу «Центр культурних послуг» Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області.

1. Найменування і місцезнаходження закладу

Комунальний заклад «Центр культурних послуг» Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області; вул. Драгоманова, 10, м. Рожище, Луцький район, Волинська область, 45100

2. Найменування посади та умови праці

Директор.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства культури України від 18.10.2005 року №745  «Про впорядкування умов праці працівникам культури на основі Єдиної тарифної сітки».

3. Вимоги до кандидата на посаду директора КЗ «Центр культурних послуг» відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу культури Рожищенської міської ради

1. Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років та  здатна за своїми  діловими і моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки (професійний рівень згідно аб.3 ч.6 Директор центру культури і дозвілля. Наказ Міністерства культури і мистецтв України від 13.04.2000р. №168).

2. Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

4. Перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомість про наявність чи відсутність судимості;

- копії документа, що посвідчують особу, копії документа про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;

- мотиваційний лист у довільній формі;

- копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або почесного звання, характеристика, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD – записи тощо ( за бажанням).

Особа, яка претендує на посаду керівника закладу культури, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особою протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу  головному спеціалісту з питань культури гуманітарного відділу Рожищенської міської ради за адресою: Волинська область м. Рожище, вул. Драгоманова, 10.

5. Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення

Конкурс відбудеться 2 лютого 2022 року в приміщенні гуманітарного відділу Рожищенської міської ради за адресою: Волинська область м. Рожище, вул. Грушевського, 27.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти розвитку закладу культури на один і п’ять років.

6. Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі

Пашковська Оксана Миколаївна – gv.kyltyra@gmail.com

7. Умови проведення конкурсу

Згідно Закону України «Про культуру», рішення Рожищенської міської ради від 26 березня 2021 року № 6/22 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду керівника закладу культури Рожищенської міської ради та типового контракту з керівником закладу культури Рожищенської міської ради».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь