Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Рожищенські спортсмени змагалися за «Міський Кубок з волейболу»

 

У неділю, 15 жовтня, на базі Рожищенського НВК №4 відбувся волейбольний турнір, присвячений Дню захисника України, під час якого розіграли міський Кубок з волейболу.

Турнір організований Рожищенською міською радою. Таке спортивне протистояння має на меті показати позитивний вплив спорту на здоров?я та хорошу фізичну форму і заохотити молодь до активного відпочинку.

У волейбольному турнірі взяли участь 5 команд сформованих із представників Рожищенської ЦРЛ, освіти, Рожищенського ветеринарного коледжу, «Молодь Рожища» та підприємців району.

Традиційно турнір розпочався підняттям синьо-жовтого стяга та спільним виконанням Гімну України.

Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук подякував гравцям за активну участь у волейбольному турнірі та побажав, аби перемогли найсильніші, а всі інші отримали від гри максимум задоволення.

Гра була реально видовищною. Всі команди показували хороші результати, гарну підготовку та фізичну форму. Можна сказати, що з року в рік, волейболісти стають більш віртуозними.

Майже п'ять годин «запеклого бою» і маємо переможців! Отож, третє місце виборола команда підприємців. Друге – у представників Рожищенського коледжу.

Ну, а почесне першемісце та міський Кубок знову завоювали волейболісти зі стажем – представники Рожищенської ЦРЛ.

« повернутися до списку новин