Рожищенська міська рада
З вірою до Бога, з правдою - до людей

Шановні підприємці!

 

 Щиро вітаю вас з професійним святом!

У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави. 

Підприємці вносять великий внесок в розвиток країни. Приємно, що у нашому місті чимало чесних підприємців.

Адже, задекларовані доходи і сплачені податки – найкращий прояв патріотичної позиції та посильний індивідуальний внесок у фінансову стабільність держави та громади. Лише чесно декларуючи доходи, кожен з нас поступово наближає країну до європейських стандартів якості життя.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до міської скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

У цей святковий день хочу всім вам побажати невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам, а також стабільності, надійних ділових партнерів і успіхів у всіх добрих починаннях на благо України!

З повагою - Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук

« повернутися до списку новин