Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення зміни назв (перейменування) вулиць населених пунктів Рожищенської територіальної громади Луцького району Волинської області

11.09.2023

1. Організатор громадського обговорення: Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інфраструктури, будівництва, транспорту та екології Рожищенської міської ради.
2. Об'єкти права власності, які пропонується перейменувати та пропозиції щодо присвоєння нових назв:


з/п
Населений пункт,
назва вулиці
Запропонована назва
1. с. Носачевичі, вулиця Тиха вулиця Анатолія Царапкіна

3. Суб'єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об'єктам права власності: постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, соціального захисту, здоров’я, у справах сім’ї та молоді, регламенту та кадрової політики Рожищенської міської ради.
4. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 13 листопада 2023 року.
5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції та зауваження подаються за адресою: м. Рожище, вул. Незалежності, 60, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інфраструктури, будівництва, транспорту та екології Рожищенської міської ради (каб. №49) чи на адресу електронної пошти: jkg.mrada@gmail.com до 13 листопада 2023 року включно.
Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.
6. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесене на громадське обговорення: м. Рожище, вул. Незалежності, 60, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою,
комунальної власності, інфраструктури, будівництва, транспорту та екології Рожищенської міської ради, jkg.mrada@gmail.com (03368 21541).
7. Прізвище та ім'я особи, що проводить заходи громадського обговорення: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інфраструктури, будівництва, транспорту та екології Рожищенської міської ради Музичко Аркадій Аркадійович.
8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 27 листопада 2023 року, на офіційному сайті Рожищенської міської ради.

Поділитися: