Заступники міського голови

ПОЛІЩУК Віталій Олександрович – перший заступник міського голови, тел. (03368) 2-19-57

Віталій Олександрович народився в селі Квітневе Рожищенського району. Нині проживає у місті Рожище. Закінчив Український інститут інженерів водного господарства.

Працював старшим інженером, а згодом – головним інженером відділу капітального будівництва при Рожищенському районному управлінні с/г.

З 1992 року – начальник Рожищенського районного агропромислового відділення інвестицій і капітального будівництва райагроінвест.

У 2000 році Віталій Олександрович розпочав працювати завідуючим відділом з питань будівництва та комунального господарства міськвиконкому Рожищенської міської ради, а з 2008 року і донині – заступником міського голови.

ЛЯСКОВСЬКИЙ Сергій Юрійович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, 2-47-15.

Сергій Юрійович народився в місті Рожище. Закінчив ЗОШ №2 м. Рожище із золотою медаллю. У 2013 році здобув юридичну освіту у Волинському інституті ім. В. Липинського «Міжнародна академія управління персоналом».

Працював юристом на Підприємстві житлово-комунального господарства Рожищенського району та начальником Рожищенського бюро правової допомоги Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З 2018 року та донині Сергій Лясковський працює заступником Рожищенського міського голови.

Поділитися: