Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення зміни назв вулиць населених пунктів Рожищенської територіальної громади

09.02.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення зміни назв (перейменування) вулиць населених пунктів Рожищенської територіальної громади Луцького району Волинської області

  1. Організатор громадського обговорення: Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інфраструктури, будівництва, транспорту та екології Рожищенської міської ради.
  2. Об'єкти права власності, які пропонується перейменувати та пропозиції щодо присвоєння нових назв:

№ з/п

Населений пункт, назва вулиці

Запропонована назва

1

м. Рожище, вулиця Корольова

вулиця Енергетиків

2

м. Рожище, провулок Корольова

провулок Енергетиків

  1. Суб'єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об'єктам права власності: постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, соціального захисту, здоров’я, у справах сім’ї та молоді, регламенту та кадрової політики Рожищенської міської ради.
  2. Строк проведення заходів з громадського обговорення: громадське обговорення проводиться з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення і до 09 квітня 2023 року.
  3. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції та зауваження подаються за адресою: м. Рожище, вул. Незалежності, 60, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інфраструктури, будівництва, транспорту та екології Рожищенської міської ради (каб. №49) чи на адресу електронної пошти: jkg.mrada@gmail.com до 09 квітня 2023 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

  1. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесене на громадське обговорення: м. Рожище, вул. Незалежності, 60, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інфраструктури, будівництва, транспорту та екології Рожищенської міської ради, jkg.mrada@gmail.com (03368 21541).
  2. Прізвище та ім'я особи, що проводить заходи громадського обговорення: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інфраструктури, будівництва, транспорту та екології Рожищенської міської ради Музичко Аркадій Аркадійович.
  3. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 23 квітня 2023 року, на офіційному сайті Рожищенської міської ради.
Поділитися: