Великдень в умовах війни: як і коли освячуватимуть паски у храмах Рожищенської громади

19.04.2022

Враховуючи воєнний стан, Пасхальні богослужіння будуть відповідно до комендантської години.

Особливості святкування Пасхи Христової під час війни обговорили міський голова Вячеслав Поліщук з благочинним Рожищенської округи ПЦУ митрофорним протоієреєм Василем Шняком, кліриком Свято-Михайлівського храму м. Рожище (Рожищенський благочинний округ) священиком Олександром Іваничком, настоятелем Української Греко-Католицької церкви отцем Сергієм Василівим.

«Наближається одне з найважливіших свят для християн – Воскресіння Христове. Але нам вкотре доводиться відзначати його у надзвичайних умовах. У попередні роки в умовах пандемії коронавірусу та карантинних обмежень, цьогоріч – в умовах повномасштабного російського вторгнення. Війна внесла свої корективи у звичний ритм життя нашої країни. Тому спільними зусиллями ми повинні зробити все можливе, щоб убезпечити жителів Рожищенської громади», – наголосив міський голова.

Отож, під час зустрічі священнослужителі домовилися, що в Рожищі освячення великодніх кошиків здійснюватимуть на подвір’ях храмів у суботу, 23 квітня, щогодини з 14:00 до 20:00. У неділю, 24 квітня, о 06:00 розпочнеться Великоднє богослужіння. По всіх інших населених пунктах громади освячення пасок також має відбуватися у суботу. У Греко-Католицькій церкві освячення проводитимуть у суботу, 23 квітня, з 15:00 до 20:00, Великодню службу – у неділю з 06:00.

Графік богослужінь можна дізнатися безпосередньо у настоятелів, а також з оголошень, які будуть розміщені на сторінках храмів у соціальних мережах.

Поділитися: