З 1 січня розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за минулий рік (відповідно частини першої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) суб’єктами декларування (визначеними частиною першою статті 3 Закону), а також особами, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави (відповідно до абзацу другого частини другої статті 45 Закону) минулого року.
Суб’єкти декларування зобов’язані подати щорічну декларацію шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави.
Нагадуємо, що кампанія декларування триває до 31 березня 2022 року.
Для тих, хто хоче мати роз’яснення не лише в електронному вигляді, але й завжди під рукою є чудова новина. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало роз’яснення щодо декларування в зручному форматі посібника.
Тепер ви матимете власний примірник роз’яснень від НАЗК, де можете залишати помітки на найцікавіших питаннях. Використовуючи ваш телефон або планшет, ви також можете скористатися пошуком по роз’ясненням лише відсканувавши QR-код.
У посібнику можна знайти відповіді на понад 200 поширених питань: від декларування спадщини та подарунків до «ковідної тисячі».
Посібник можна знайти за посиланням ТУТ.
У вас залишилися питання щодо подання декларації? Отримайте роз’яснення в зручному для себе форматі:
- онлайн у Базі знань НАЗК;
- під час особистої зустрічі з антикорупційним уповноваженим в установі, де ви працюєте. Контакти уповноважених – ТУТ ;
- за телефоном Контакт-центру НАЗК: +38(044) 200–06–94;
- за електронною поштою: support@nazk.gov.ua;
- за пошуком у Telegram-каналі НАЗК.
Важливо пам’ятати! Необхідно вказати в декларації належне вам та членам вашої сім’ї майно (на праві власності та користування), а також його вартість. Якщо така інформація не вказана, НАЗК може виявити це завдяки ІТ-інструментам, після чого може розпочати перевірку вашої декларації.