Активісти Рожищенської громади прибрали урочище «Чебені». ФОТО

21.09.2021
Активісти Рожищенської громади прибрали урочище «Чебені». ФОТО

З ініціативи «Екологічного патруля Рожищенської громади» молодіжний простір «City life» спільно з педагогами і вихованцями КЗПО «Рожищенський БДТ», працівниками міської ради і Дільниці благоустрою долучилися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

У відпочинковій зоні зібрали та вивезли на спеціалізований полігон твердих побутових відходів майже п’ять кубометрів сміття. В основному це – пляшки, одноразовий посуд, пакування від різних товарів.

Після прибирання смачними стравами усіх частував повар Олександр Ковальчук.

«Урочище «Чебені» облюбували відпочивальники та рибалки не тільки з Рожищенської громади, але і з сусідніх. Їдучи на відпочинок за десятки кілометрів, люди привозять різні наїдки та напої. На жаль, пакування та порожні пляшки залишають не у спеціально облаштованих місцях, а там, де відпочивали і на придорожній лісовій смузі», – зауважують організатори.

Читайте також: У Рожищі відкрили сучасне футбольне поле зі штучним покриттям. ФОТО, ВІДЕО

Активісти вдячні старості сіл Топільне, Дмитрівка, Михайлин, Кобче Дмитру Кисілю, Рожищенській міській раді, гуманітарному відділу, IOM Ukraine за наданий інвентар для прибирання та всім, хто сприяв проведенню прибиранню та долучився до нього.

Особливу подяку за партнерство і підтримку акції з охорони довкілля організатори висловлюють ТзОВ «Чебені плюс» (в особі Сніжани Клімович) та Рожищенському консервному заводу.

Довідково: ініціатива «Екологічний патруль Рожищенської громади» молодіжного простору «City life» створена за підтримки МОМ у рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй. Молодь за розвиток згуртованих і сталих громад».

Поділитися: