Для соціальних працівників Рожищенської громади придбали велосипеди

10.01.2022

На подвір’ї територіального центру трьом соціальним працівницям, які обслуговують 12 і більше людей, вручили новенькі двоколісні.

Як розповіла директорка територіального центру Галина Поліщук, завдяки економії коштів вдалося придбати три велосипеди вартістю 11 340 грн.

«У попередні роки практично не виділяли коштів на закупівлю двоколісних, фінансування вистачало лише на утримання терцентру. За рік існування Рожищенської громади вдалося зекономити кошти і використати їх на вкрай необхідне – велосипеди», – додала директорка.

Привітати колектив із невеликою, але приємною подією завітав заступник голови Рожищенської міської ради Сергій Лясковський:

«Ви кожного дня спілкуєтесь із тими, кому допомагаєте. Ваша праця дійсно є нелегкою. Сподіваюся, ці велосипеди частково полегшать вашу роботу і дадуть можливість більш оперативно надавати послуги».

Новеньким двоколісним їздитимуть соціальні працівниці Світлана Джурин та Жанна Дацюк, які в Рожищі мають по 12 підопічних.

«Щодня доводиться долати десятки кілометрів від одного підопічного до іншого, адже послуги надаємо за місцем проживання. Велосипед дасть змогу економити час на дорогу до людей та полегшить доставку необхідних їм товарів», – розповіла Світлана Войчук, яка обслуговує 15 жителів сіл Літогоще, Іванівка та Корсині.

Поділитися: