ФК "Кременець"- переможці благодійного турніру з футболу

29.05.2023

21 травня на базі комунального закладу «Рожищенська дитячо-юнацька спортивна школа» стартував Благодійний турнір Рожищенської територіальної громади з футболу на підтримку Збройних сил України сезону 2023 року.

За перемогу боролися команди КЗ «Рожищенська ДЮСШ», ФК «Кременець», ФК «Мильськ», ФК «Топільне 1», ФК «Доросині», ФК «Топільне 2», ФК «Копачівка».

Ігри проходили за коловою системою та тривали два тайми по 10 хв.

Після першого ігрового дня лідером змагань стала ФК «Кременець» з 9 очками.

Після напружених змагань кременецьким футболістав вдалося утримати лідерство і за результатами здобутих очок ФК "Кременець"стала переможцем благодійного турніру з футболу на підтримку ЗСУ.

Друге місце здобули футболісти з команди «Топільне 2», третє місце - у ФК "Копачівка".

Переможці та призери були нагородженні Кубками та дипломами.

Спільними зусиллями вдалося зібрати 3тис. 500 грн на потреби Збройних сил України.