Графік рейдів із перевірки дотримання правил благоустрою в Рожищі

31.08.2021
Графік рейдів із перевірки дотримання правил благоустрою в Рожищі

Старша інспекторка Вікторія Ващук проведе рейди щодо виявлення порушників правил благоустрою у місті.

1 вересня відбудеться рейд на вулицях Тичини і Шведа, 2 вересня – на вулицях Толстого та Виговського, 7 і 9 вересня – на вулиці Гранична.

Читайте також: У Рожищенській громаді почала працювати старша інспекторка з благоустрою

Перевірці підлягатимуть як прибудинкові території приватних будинків, так і території прилеглі до об’єктів наданих у користування фізичним та юридичним особам (території підприємств та установ).

Варто пам’ятати, що згідно правил благоустрою міста Рожище утримання в належному стані території покладено на власника території або особу, за якою ця територія закріплена відповідно до умов договору з балансоутримувачем. Отже:

1. Мешканці приватного сектору зобов'язані утримувати територію навколо свого будинку у належному стані. Наявність біля двору будматеріалів, піску, гравію чи дров вважається порушенням правил благоустрою.

2. Кожен проживаючий у багатоквартирному будинку чи у приватному господарстві повинен укласти договір на послугу вивезення твердих побутових відходів з комунальним підприємством «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради».

3. Мешканцям багатоквартирних будинків, ОСББ на прибудинковій території забороняється утворювати звалища сміття.

4. Керівники підприємств, організацій, установ всіх форма власності, медичних та навчальних закладів, фізичні особи, приватні підприємці, власники споруд, торгівельно-побутового призначення, підприємств громадського харчування, які розташовані та території міста, зобов’язані:

- підтримувати чистоту і порядок на вулицях міста та земельних ділянках, наданих їм у користування або власність, а також на закріплених територіях;

- заключати договори з комунальною службою міста на вивіз твердих побутових відходів із своїх територій і приміщень.

5. Власники, користувачі та керівники торговельно-побутових об’єктів та підприємств громадського харчування всіх форм власності зобов’язані:

- на територіях, які прилягають до їхніх об’єктів магазинів, кіосків, павільйонів, інших приміщень на відстані 5 м від зовнішньої сторони об’єкту підтримувати чистоту протягом всього дня і здійснювати очищення від сміття, бруду після закінчення роботи;

- біля кожної споруди торгівельно-побутового призначення та підприємств громадського харчування встановити урни для збору сміття біля виходів з приміщень. Урни повинні утримуватись справними, очищеними щоденно.

Поділитися: