«Гвардія наступу»: МВС формує штурмові бригади

03.02.2023

Щонайменше сім бригад, які увійдуть до «Гвардії наступу», почали формувати у МВС з добровольців-патріотів.

Планується, що «Гвардія наступу» з цих штурмових бригад посилить Сили оборони та долучиться до звільнення окупованих територій.

«Рішення створити штурмові бригади було прийнято нашими працівниками, які мають достатньо люті, щоб бити ворога. Багато наших військовослужбовців, які боронили і боронять нашу країну, вийшли з ініціативою набрати людей в такі підрозділи.

Тому було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об'єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати такі підрозділи, які націлені на те, щоб звільнити наші території і стати на міжнародно визнані кордони. Це наша найближча мета», - повідомив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко.

І додав, що кістяк цих підрозділів будуть складати діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці. Але приєднатися може кожен.

Навчання бійців бригад триватиме кілька місяців: спочатку - індивідуальне, потім - в складі підрозділу, і коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань.

Приєднуйся до патріотів, маємо разом захистити Україну!

Поділитися: