Комунальників привітали з професійним святом

17.03.2023

У переддень професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук зустрівся з колективами «Дільниці благоустрою» Рожищенської міської ради та Підприємства житлово-комунального господарства.

Сфера комунального господарства - це вагома складова забезпечення життєдіяльності громади, від якісної роботи якої залежить комфорт кожного з нас.

Як зазначив у своєму зверненні міський голова, війна ставить перед комунальниками все нові і нові завдання, але спільними зусиллями нам поки що вдається їх стійко долати.

- Цими днями, коли країна у війні, кожен з вас захищає її на своєму робочому місці. Комунальні блага були для нас настільки звичними, що багато хто не замислювався, якою нелегкою працею забезпечується якісна життєдіяльність громади. Тому у цей день хочу подякувати від усіх споживачів комунальних послуг кожному працівнику служби за вашу роботу. Ви забезпечували надання побутових послуг, залучаючи альтернативні джерела живлення, ліквідовували аварії, робили все, аби у наших домівках було тепло та затишно.

Також дякую українським захисникам, які давали можливість працювати та допомагати тим, кого війна змусила тікати, - наголосив Вячеслав Поліщук.

Хвилиною мовчання вшанували присутні усіх, кого забрала ця страшна війна.

До щирих побажань працівникам комунальної сфери миру, достатку, здоров'я, успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі від очільника Рожищенської громади доєдналися керівник «Дільниці благоустрою» Рожищенської міської ради Юрій Міщук та директор Підприємства житлово-комунального господарства Олександр Іщук.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства та з нагоди професійного свята Подякою голови Волинської обласної військової адміністрації Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук нагородив головного бухгалтера Підприємства житлово-комунального господарства Софію Аршулік.

Поділитися: