Луцька районна рада планує продати приміщення Рожищенського військкомату

24.09.2021
Луцька районна рада планує продати приміщення Рожищенського військкомату

У міській раді під головуванням Антоніни Клімчук відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку, земельних відносин, екології, природокористування, охорони пам’яток та історичного середовища.

Гостра дискусія виникла в ході обговорення відмови передачі Луцькою районною радою всіх об’єктів нерухомого майна, що належали до майнового комплексу колишнього Рожищенського районного військового комісаріату (м. Рожище, вул. Мазепи, 108а.), а також земельну ділянку площею 2,0445 га, на якій розташовані вказані об’єкти, в постійне користування КНП «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Нагадаємо, ще 17 червня депутати Рожищенської міської ради восьмого скликання затвердили текст звернення щодо передачі приміщень колишнього військкомату та направили його до Луцької районної ради. З текстом можна ознайомитися ТУТ.

20 вересня прийшла відповідь, в якій зазначено, що 14 вересня депутати Луцької районної ради на засіданні постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст району розглянули клопотання Рожищенської міської ради та вирішили його відхили.

Як з’ясувалося, 30 вересня відбудеться сесійне засідання Луцької районної ради. На офіційному сайті виконавчого органу вже оприлюднений проєкт рішення «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького району, які пропонується приватизувати та надання дозволу на відчуження об’єкта нерухомого майна шляхом продажу через аукціон з умовами».

В додатку до документа в переліку об’єктів є приміщення Рожищенського районного військового комісаріату «А-2», площею 1015,3 кв. м, та приміщення гаража на три бокси «Б-1», площею 73,8 кв. м.

Члени постійної земельної комісії Рожищенської міської ради категорично проти продажу через аукціон приміщення колишнього військкомату. Тому вирішили на засіданні 11-ї чергової сесії міської ради, що відбудеться 29 вересня, повторно прийняти текст звернення щодо передачі об’єкту у власність громади, на території якої він знаходиться, направити його до Луцької районної ради та Волинської обласної прокуратури.

Поділитися: