Лицарі Небесного війська: сьогодні роковини загибелі нашого земляка Андрія Мельника

06.04.2024

35-річний воїн Андрій Федорович Мельник, позивний Мафія, уродженець села Рудка-Козинська, загинув 6 квітня 2023 року поблизу села Діброва на Донеччині. Виконуючи бойове завдання, отримав смертельні осколкові поранення внаслідок ворожого обстрілу.

Про життя уродженця нашої громади розповіли на платформі Меморіал Героїв.

Андрій жив із родиною в місті Нововолинськ. Здобув фах електрика у професійно-технічному училищі. Працював на Нововолинському ливарному заводі. Був одружений, увесь вільний час присвячував сім’ї, обожнював проводити час із синами.

27 лютого 2022 року чоловік вступив до лав добровольців, щоб захистити свій дім і родину від російських окупантів. Андрій служив у 100-ій окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ. Був старшим стрільцем 55-го батальйону. Спочатку був направлений захищати Україну на кордоні з Білоруссю, де сумлінно виконував свої посадові обов’язки. Пізніше вирушив на Лимано-Куп’янський напрямок, де брав активну участь у боях пліч-о-пліч зі своїми побратимами.

«Андрій поклав своє життя за цілісність та незалежність України, був справжнім патріотом, мужнім та хоробрим воїном, вірним побратимом. Був надійною опорою для своєї сім’ї та побратимів. На жаль, доля вирішила по-іншому… Вічна і світла пам'ять нашому Герою, який віддав своє життя за Україну!» – написала його дружина Наталія.

Поховали захисника на Алеї Героїв кладовища біля шахти №2 у Нововолинську.

Вічна пам’ять та вдячність Лицарю Небесного війська, котрий віддав життя за мирне завтра України!

Поділитися: