Міський голова взяв участь у відкритті міжнародного проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

01.10.2021
Міський голова взяв участь у відкритті міжнародного проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Вячеслав Поліщук та головний спеціаліст із питань проєктної та інвестиційної діяльності Марія Печко побували на заході, присвяченому офіційному відкриттю масштабного проєкту USAID «ГОВЕРЛА», що відбувся в місті Київ.

Нагадаємо, за результатами конкурсу Рожищенська громада пройшла відбір до міжнародного проєкту USAID «ГОВЕРЛА», що направлений на підтримку територіальних громад, які мають стати ще більш спроможними, і незабаром стане його партнером.

У рамках ознайомчої зустрічі проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відбулася стратегічна сесія для представників 25 територіальних громад-партнерів із Волинської, Львівської та Полтавської областей, в рамках якої експерти представили кращі практики, підходи до підготовки стратегічних документів та планування територій.

Наприкінці заходу співробітники проєкту розповіли, що наступними кроками стануть підписання Меморандуму про співпрацю та визначення інструментів підтримки для громади-партнера, а також відповіли на запитання учасників.

До слова, п'ятирічна програма «ГОВЕРЛА» вартістю 74 мільйона доларів США сприятиме просуванню реформи Уряду України щодо децентралізації шляхом підтримки політичних і законодавчих реформ, зміцнення місцевих органів влади та створення механізмів взаємодії громадян з органами влади на місцевому й національному рівнях.

Довідково: проєкт USAID «ГОВЕРЛА» реалізовуватиметься за трьома основними напрямами: створення законодавчої бази, зміцнення і підтримка роботи органів місцевого самоврядування, а також залучення до усіх процесів громадян. Проєкт покликаний покращити надання послуг, навчити готувати та виконувати бюджет громади, підтримувати механізми функціонування всіх органів місцевого самоврядування.

Поділитися: