![](/sites/rozhrada.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B8%20%D1%81%D1%96%D0%BB%D1%96%D0%BA_0.jpg?itok=bGRVjzaX)
Солдат Збройних сил України Володимир Іванович Сілік з Рудки-Козинської загинув при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Ямпіль Донецької області 6 липня 2023 року.
З початку повномасштабного вторгнення, у березні 2022 року, Володимир Сілік став на захист рідної землі, бо хотів бачити майбутнє своїх дітей у вільній ти мирній Україні.
Володимир Сілік був мужнім воїном та надійним побратимом, до останнього подиху протистояв ворогові, та війна обірвала його життя. Героєві було лише сорок літ.
Поховали Володимира Сіліка у рідному селі.
Сьогодні виповнюється сумна річниця з дня загибелі нашого земляка, тож пом"янімо Героя у своїх молитвах, бо він віддав життя за кожного з нас.
Вічна слава і шана захиснику України Володимиру Сіліку, котрий став творцем новітньої історії української державності, омитої кров'ю тисяч найкращих синів та дочок України.