Нагородили переможців конкурсу «Творчість свою представляй — в гості спішить Миколай!» ФОТО

30.12.2021

Юним жителям Рожищенської громади вручили грамоти за зайняті призові місця у номінаціях: «Відеовітання», «Подарунок Миколаю», «Лист Миколаю» та у трьох вікових категоріях: перша (6–8 років), друга (9–11 років), третя (12–14 років).

У середу, 29 грудня, міський голова Вячеслав Поліщук разом із депутатами обласної ради Оксаною Філіпчук та Юрієм Харченком виконали почесну місію – вручили нагороди, подарунки та солодощі призерам та учасникам конкурсу.

«Цьогоріч Святий Миколай дуже добрий, тому кожна дитина, яка продемонструвала свій талант, отримала цінний чи заохочувальний подарунок. Дорогі учасники, щиро дякую вам за участь у конкурсі «Творчість свою представляй — в гості спішить Миколай!». Щиро вітаю переможців, а учасників прошу не засмучуватися. Сподіваюся в наступному році саме ви отримаєте призове місце. До зустрічі у Новому 2022-у році!» – побажав присутнім Вячеслав Поліщук.

Оксана Філіпчук, Вячеслав Поліщук, Юрій Харченко

Обласні депутати передали учасникам солодощі від народного депутата України Вячеслава Рубльова та повіншували всім здійснення задумів, мрій та бажань і щоб кожна хвилина 2022-го року була наповнена щастям, добром, миром, достатком та любовю.

Нагадаємо, п’ятий рік поспіль у Рожищенській міській раді організовують конкурс до Дня Святого Миколая. Цьогоріч він відбувався у зміненому форматі. Юні жителі громади демонстрували свої таланти у трьох номінаціях.

Кожен учасник креативно та творчо підійшов до виконання своїх конкурсних робіт. Хтось малював Миколая та писав йому листа, майстрував ялинку, шив новорічні іграшки та прикраси, а хтось випікав печиво. Неймовірно потішили відео юних аматорів сцени, які артистично декламували вірші, співали пісень та колядували.

Фото і відеороботи конкурсантів були опубліковані на сторінці Facebook Рожищенської міської ради, за які всі охочі голосували до кінця дня 19 грудня. За умовами, суддями стали користувачі Facebook, які своїми лайками й коментарями визначили переможців конкурсу.

Поділитися: