Напрацювання Стратегії розвитку молодіжної політики в громаді триває

09.06.2024

Днями у Рожищенській громаді відбулася стратегічна сесія щодо розробки Стратегії розвитку молодіжної політики в громаді на наступні роки.

Учасниками зустрічі стали представники молоді від громадських молодіжних організацій, люди, які безпосередньо працюють з молоддю, спеціалісти структурних підрозділів міської ради.

Разом з модераторкою зустрічі Людмилою Зубарєвою (NGO Great Idea / ГО "Велика Ідея") учасники зустрічі обговорили чимало цікавих тем, які стосуються безпосередньо місцевої молоді, можливостей її розвитку в громаді, окреслили сильні та слабкі сторони громади у фокусі саме розвитку молоді, визначили актуальні пріоритети молодіжної політики на найближчий час.

Учасники зустрічі активно працювали у групах, вносили ідеї та пропозиції як активізувати та зміцнити молодь у громаді, розширити можливості для її розвитку.

Усі ці напрацювання будуть узагальнені та ляжуть в основу побудови Стратегії розвитку молодіжної політики в громаді.

Зустріч відбулася в межах проєкту «ІМПУЛЬС», що реалізується громадською організацією «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку USAID та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Поділитися: