Призові місця та медалі рожищенських легкоатлетів

02.10.2023

На базі спорткомплексу «Олімп» у м. Володимир відбувся чемпіонат Волинської області серед ДЮСШ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (2008-2009 р.н. та молодших).

Участь у змаганнях взяло 250 спортсменів з 13 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Легкоатлети Рожищенської ДЮСШ показали хороші результати та вибороли сім призових місць:

І місце - Носко Максим (200м), Іщук Максим (400м). А також рожищани-юнаки стали переможцями естафети 100+200+300+400 - Харитонюк Андрій, Демчук Олександр, Носко Максим, Іщук Максим.

ІІ місце на срібну нагороду на дистанції 1500 м принесла команді Джосюк Діана.

Бронзові нагороди вибороли легкоатлети Синиця Михайло (200м), Середа Анастасія (800м) та у естафеті 100+200+300+400 дівчата Оленич Наталія, Пулатова Катерина, Середа Анастасія, Джосюк Діана.

Хороші результати також показали:

4 місце - Демчук Олександр (200м), Пулатова Катерина (400м), Данчук Валерія (800м);

5 місце - Харитонюк Андрій (400м), Кондрус Святослав (800м).

У підсумку змагань команда легкоатлетів Рожищенської ДЮСШ посіла 5 місце в командному заліку.

Усі переможці нагороджені медалями та грамотами департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОДА.

Готували команду до змагань тренери-викладач відділення легкої атлетики: Медвідь Олег, Абрамович Лілія, Семенюк Тетяна, Юзвяк Євгенія, Приходько Сергій.

Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо нових перемог!