Рожищенській громаді надали благодійну допомогу на понад 250 тисяч гривень

16.06.2022

Завдяки фінансовій підтримці німецького народу у Рожищенській громаді вдалося реалізувати проєкт «Покращення обладнання центрів для ВПО у п'яти громадах», який фінансується німецькою організацією Diakonie Katastrophenhilfe.

Як ми писали раніше, проєкт втілили у життя завдяки ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» на території Волинської та Чернівецької областях. Він спрямований на закупівлю побутової техніки та обладнання в центрах для ВПО міста Луцька, Рожища, селищ Колки та Маневичі Волинської області, а також міста Кіцмань Чернівецької області. Загальна сума обладнання придбаного для Волинської області складає 900 000 гривень.

Вартість техніки, яку закупили для Рожищенської громади - 254636 грн.

Зокрема, побутову техніку отримали установи Рожищенської громади, які гостинно прийняли ВПО. А саме:

1) Рожищенська дитячо-юнацька спортивна школа - холодильник двокамерний, пральну машину з фронтальним завантаженням, дві плити кухонні електричні, два водонагрівачі (бойлер) електричні об'ємом 100 л.

2) Рожищенський фаховий коледж Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького – два холодильники двокамерні, пральну машину з фронтальним завантаженням, дві плити кухонні електричні, водонагрівач (бойлер) електричний об'ємом 100 л.

3) Рожищенський навчально-реабілітаційний центр - морозильну камеру, пральну машину з фронтальним завантаженням, плиту кухонну електричну, жарочну шафу.

4) Рожищенський ліцей № 4 - морозильну камеру, холодильник двокамерний, водонагрівач (бойлер) електричний об'ємом 100 л.

За словами координатора проєктів ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» у Волинській області, доцента кафедри соціальної роботи Волинського національного університету ім. Лесі Українки Валерія Петровича, поки політики на державному рівні домовляються, то народ Німеччини активно допомагає громадам Волині.

Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук у свою чергу подякував пану Валерію за вагому допомогу нашій громаді та турботу у цей важкий для кожного з нас час.

«Дуже радію, що спільними зусиллями Центру соціальних служб Рожищенської міської ради та Фонду вдалося реалізувати проєкт в нашій громаді. Завдяки співпраці значно покращили матеріально-технічну базу установ, які приймають переселенців та поліпшили побут проживаючих. Реалізовуючи такі проєкти, працюючи пліч-о-пліч на благо людей, ми також наближаємо Україну до перемоги», - каже очільник Центру соціальних служб Олег Шварцкоп.

Керівники закладів, які отримали побутову техніку, щиро зізнаються, що допомогу в такій кількості ще ніколи не отримували. Зазначають, що завдяки добрим серцям німецьких благодійників, вдається зробити більш комфортними умови перебування людей, які змушені тікати від війни.

Зауважимо, що кількість переселенців у Рожищенській громаді постійно змінюється, адже хтось виїжджає, хтось, навпаки, заселяється. Наразі на території нашої громади проживає 1010 людей з областей, де проходять бойові дії.

Поділитися: