Сьомі роковини з дня загибелі Героя Олександра Плоцидима

27.01.2022

27 січня виповнилося сім років із дня смерті Олександра Плоцидима – Почесного громадянина міста Рожище, який воював за єдність та цілісність держави на Сході країни у складі 24-ої окремої механізованої бригади з початку військових дій на Донбасі.

У річницю загибелі до могили 20-річного захисника, в якого ворожа куля відібрала найцінніше – життя, прийшли мама Галина, заступник міського голови Сергій Лясковський та працівники міської ради. Вони хвилиною мовчання вшанували пам'ять Олександра.

Олександр залишиться в серці кожного рожищанина, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. Мудрий і мужній, справжній воїн-захисник, який поклав своє життя на алтар майбутньої перемоги в ім’я миру і добра на рідній землі.

Згадаймо сьогодні Олександра та помолімося за спокій його душі.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

ДОВІДКОВО: Олександр Олександрович Плоцидим (31 серпня 1994 р. – 27 січня 2015 р.) – солдат Збройних Сил України. 14 грудня 2013 року пішов служити за контрактом у 24 ОМБР, що у Яворові. Після кривавих заворушень на Сході України, хлопець одним із перших потрапив у зону проведення антитерористичної операції. Бойове хрещення прийняв у складі другого батальйону під Ямполем на Луганщині у червні 2014 року.

Пізніше був Лисичанськ. Та справжнім пеклом виявилося звільнення Лутугіного у кінці липня, під час якого Олександр отримав поранення в ногу. Після лікування у військових шпиталях прийшов у короткострокову відпустку, а потім знов вирушив на Схід.

27 січня 2015-го загинув біля села Сокільники Новоайдарського району від кулі снайпера під час штурму блокпоста. Похований в місті Рожище 30 січня 2015-го.

30 травня 2017 року Олександру Плоцидиму присвоїли звання «Почесний громадянин міста» (посмертно), також посмертно хлопець нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поділитися: