Центр соціальних служб Рожищенської міськради розпочинає співпрацю з Волинським університетом

03.02.2022

Волинський національний університет імені Лесі Українки підписав тристоронні угоди про здобуття вищої освіти з використанням елементів дуальної форми навчання з комунальною установою «Центр соціальних служб» Рожищенської міської ради й двома студентками.

На зустрічі були присутні ректор Анатолій Цьось, декан факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Володимир Антонюк, завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи Світлана Чернета, директор комунальної установи «Центр соціальних служб» Рожищенської міської ради Олег Шварцкоп.

Сторони обговорили високий коефіцієнт корисної дії від дуальної форми здобуття освіти саме за спеціальністю 231 «Соціальна робота», висловили свої міркування стосовно освітніх програм, практичного навчання на робочому місці, індивідуальних планів, забезпечення навчально-методичною літературою та потрібними засобами.

«Неймовірно радію, що дві студентки навчатимуться з використанням елементів дуальної форми здобуття освіти. Це величезна перевага і для нашого Університету, і для роботодавця. Водночас підсилить практичний складник навчання й те, що ВНУ імені Лесі Українки активно залучатиме фахівців «Центру соціальних служб» Рожищенської міської ради для якісної підготовки студентів, проходження навчальної та виробничої практик», – наголосив Анатолій Цьось.

За матеріалами Відділу інформаційної політики ВНУ імені Лесі Українки

Поділитися: