В останню земну дорогу провели загиблого Івана Козярчука

04.01.2024

4 січня центральну площу Рожища знову розривала тужлива мелодія «Плине кача». Навколішки громада зустрічала 40-річного Героя Івана Івановича Козярчука з Єлізаветина.

Біля пам’ятного знака Борцям за волю та незалежність України відбулася громадська панахида за загиблим захисником України, мужнім воїном, який до останнього подиху боровся за рідну землю, за вільну Україну.

Солдат Іван Козярчук загинув від рук російських окупантів в районі населеного пункту Іванівське, що неподалік Бахмута, 27 грудня 2023 року.

Опісля громадської панахиди тіло Героя доправили до рідного дому в селі Єлізаветин.

Відспівали загиблого захисника на подвір'ї біля рідної хати.

Усі, хто прийшов провести Героя в останню дорогу, вшанувати його пам'ять, згадують Івана Козярчука як щиру та добродушну людину. Він ніколи ні з ким не конфліктував, намагався допомогти, якщо хтось щось просив. Був виваженим, спокійним, відповідальним.

Війна перекреслила життєві плани молодого чоловіка, змусила взяти до рук зброю та стати на захист України, на захист кожного з нас.

Як зазначив Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук, звертаючись до громади, "Іван Козярчук взяв до рук зброю, аби захищати українську державність, захищати кожного з нас. І віддав у цій боротьбі найдорожче - своє життя. Така висока ціна російської агресії - смерті наших найдорожчих, найкращих, найсміливіших. Тому маємо об'єднатися і спільно разом працювати заради того, заради чого віддають життя наші Герої - заради Перемоги".

Від рідного дому траурна процесія вирушила до місця останнього спочинку - на цвинтар селища Дубище, де загиблого Івана Козярчука поховали з усіма військовими почестями.

Слава, шана і вічна пам'ять нашому загиблому земляку, солдату Івану Козярчуку! Царство Небесне його світлій душі!

Поділитися: