В Рожищенській громаді вшанували пам’ять загиблих захисників України. ФОТО

28.08.2021
В Рожищенській громаді вшанували пам’ять загиблих захисників України. ФОТО

У сквері «Борцям за волю та незалежність України» віддали шану захисникам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Військовослужбовці, представники влади і небайдужі жителі громади долучилися до панахиди за загиблими захисниками Україну, яку відслужив благочинний Рожищенської округи ПЦУ митрофорний протоієрей Василь Шняк.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих. Міський голова Вячеслав Поліщук та керуюча справами виконавчого комітету Оксана Данилюк, а також представник поліції Ігор Ісаков поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю та Незалежність України».

Чуттєві пісні у виконанні вихованок Рожищенського будинку дитячої творчості – Анни Кузави та учасниць квартету «Аква» – викликали у присутніх сльози та вкотре нагадали ціну мирного неба над нашими головами.

Міський голова та його заступник Сергій Лясковський відвідали могилу учасника АТО рожищанина Олександра Плоцидима, який загинув від кулі снайпера під час штурму блокпоста 27 січня 2015 року в селі Кримське Новоайдарського району Луганської області.

Посадовці віддали шану учаснику АТО Руслану Єлізар'єву з Соколя, який помер 30 листопада 2015 року під час несення служби в зоні антитерористичної операції.

Вячеслав Поліщук, Сергій Лясковський разом із матір’ю загиблого Людмилою Чміль та старостою сіл Сокіл, Духче та Навіз Олександром Сасовським відвідали могилу захисника. Міський голова висловив слова вдячності матері за виховання сина справжнім патріотом України.

Поділитися: