Вітання міського голови з Днем захисту дітей

01.06.2022

День захисту дітей – це щасливе сімейне свято, яке завжди весело відзначали в нашій громаді. На жаль, цьогоріч ми та наші діти зустрічаємо його в умовах війни.

Невимовно шкода, але внаслідок збройної агресії рф в Україні станом на 1 червня 2022 року загинули 243 дитини, 446 дітей отримали травми і поранення, десятки пережили насилля. Нехай всіх, хто причетний до цих страшних злочинів отримає найвищу міру покарання.

У цей день я хочу особливу увагу звернути на дітей, які втратили своїх батьків, на дітей наших Захисників, які чекають їх вдома та переживають цю страшну розлуку. Діти, ваші татусі та мами – Герої, пишайтеся ними. Вони гордість нашої громади, нашої країни.

Шановні дорослі, не залишайте поза увагою дітей вразливих категорій та дітей із кризових сімей, які є у нашій громаді. Це наша спільна відповідальність.

Зичу всім передовсім – мирного неба над Україною! Побільше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Бажаю вам, дорогі юні друзі, Вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Ми, дорослі, будемо робити все для того, щоб ви не знали лиха та страждань, аби все, чого прагнете, про що мрієте, - здійснилось.

З повагою, Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук

Поділитися: