Волонтери БУР відремонтували приміщення для молоді громади

14.09.2022

Волонтери руху «Будуймо Україну Разом» спільно з молоддю з нашої громади провели косметичний ремонт двох кімнат у приміщенні Центру соціальних служб на вулиці Грушевського, 12.

Тут незабаром розміститься молодіжний простір «CityLife» та студія особистісного розвитку «Безпечний простір» (кімната психо-соціальної підтримки для дітей учасників війни та ВПО).

Будівельні матеріали для проведення ремонту були надані по програмі «Мріємо та діємо» проєкту «Молодь, як провідник національної ідентичності», партнером якого Рожищенська міська рада стала у лютому цього року.

Окрім часу відведеного на ремонтні роботи, молодь мала змогу взяли участь у крутих тренінгах від Sevenhora 7 та «БУР talks», провести чудові вечори з руханками, обмінятись досвідом, познайомилися з крутими волонтерами, завести нових друзів та з користю провести час.

Довідка. «БУР табір» - волонтерський будівничий табір, який працює в невеликих містах чи селах України та залучає молодь з усієї країни до волонтерства: допомагає створювати чи облаштувати молодіжні простори для місцевої молоді, допомагає сім’ям у потребі відремонтувати помешкання, знайомиться з місцевістю та формує нові соціальні зв’язки.

Поділитися: