Як у Рожищі облаштували укриття. ФОТО

27.02.2022

У разі настання надзвичайної ситуації в місті у вільному доступі є чотири укриття. Також жителі багатоповерхівок можуть ховатися в найпростіших укриттях – у підвальних приміщеннях, жителі приватного сектору – у льохах.

Споруди цивільного захисту для укриття передбачені у:

  1. Рожищенському ліцеї №4 (вул. Кондратюка, 15);
  2. ПАТ «Укртелеком» (вул. Незалежності, 60а),
  3. Відділі поліцейської діяльності №1 Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області (вул. Незалежності, 93),
  4. меблевій фабриці (вул. Заньковецької, 39).

В укриттях має бути питна вода, свічки, продукти харчування, первинні засоби для пожежогасіння (лопата, сокира, відро), місця для сидіння, теплі речі.

«Вирушаючи в укриття, кожен повинен взяти особисті документи, гроші, аптечку з медикаментами та теплий одяг. Ми маємо усвідомити, що наша безпека залежить від нас самих. Потрібно діяти злагоджено й виважено, не панікувати, адже це почуття – найгірший ворог у надзвичайній ситуації», – наголошує міський голова Вячеслав Поліщук.

Читайте також: Список необхідних речей і продуктів, якими треба наповнити «тривожну» валізу

До слова, з 22:00 по 07:00 на території Рожищенської громади діє комендантська година. У цей період людям заборонено перебувати на вулицях населених пунктів. Обмеження не стосуються осіб, які відповідальні за суспільно важливі процеси і які є у відповідних списках. Поліція перевірятиме документи тих, кого зустрінуть на вулиці.

«Комендантська година – це необхідний захід в умовах активної воєнної фази агресії Російської Росії проти України, який проваджується задля посилення правопорядку та безпеки людей. Закликаю всіх неухильно дотримуватися діючих обмежень. Разом із тим нагадую, що потрібно бути готовими до екстреної евакуації в будь-який момент, а в разі спрацювання сирени терміново перейти до місць укриття», – звертається до жителів Рожищенської громади Вячеслав Поліщук.

Поділитися: