Загиблому в АТО рожищанину сьогодні виповнилося б 27 років

31.08.2021
Загиблому в АТО рожищанину сьогодні виповнилося б 27 років

Почесний громадянин міста Рожище Олександр Плоцидим воював за єдність та цілісність держави на Сході країни у складі 24-ї окремої механізованої бригади з початку військових дій на Донбасі.

В останній день літа, 31 серпня, Олександр святкував би 27-й день народження, але ворожа куля відібрала у 20-річного захисника найцінніше – життя.

У день народження до могили Героя України прийшли мама Галина Плоцедим, міський голова Вячеслав Поліщук, начальник другого відділу Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної та соціальної підтримки, майор Валерій Захаров. Хвилиною мовчання вони вшанували пам'ять Олександра.

Галина Плоцидим пригадала завзятість сина та працьовитість, його патріотизм та жагу до справедливості, службу в Збройних силах України, поранення та повернення на передову, останню дорогу додому.

«Олександр – мудрий і мужній, справжній воїн-захисник, який поклав своє життя на вівтар майбутньої перемоги в ім’я миру і добра на рідній землі. Спасибі за виховання Сашка справжнім патріотом України. Знаю, що незагоєною раною назавжди на серці матері залишиться втрата сина. Та пам'ять про нього житиме вічно в наших серцях», – подякував Галині Плоцидим міський голова.

Згадаймо сьогодні Олександра та помолімося за спокій його душі.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Читайте також: В Рожищенській громаді вшанували пам’ять загиблих захисників України. ФОТО

ДОВІДКОВО: Олександр Олександрович Плоцидим (31 серпня 1994-27 січня 2015) – солдат Збройних сил України. 14 грудня 2013 року пішов служити за контрактом у 24 ОМБР, що у Яворові. Після кривавих заворушень на Сході України, хлопець одним із перших потрапив у зону проведення антитерористичної операції. Бойове хрещення прийняв у складі другого батальйону під Ямполем на Луганщині у червні 2014 року.

Пізніше був Лисичанськ. Та справжнім пеклом виявилося звільнення Лутугіного у кінці липня, під час якого Олександр отримав поранення в ногу. Після лікування у військових шпиталях прийшов у короткострокову відпустку, а потім знов вирушив на Схід.

27 січня 2015-го загинув біля села Сокільники Новоайдарського району від кулі снайпера під час штурму блокпоста. Похований в місті Рожище 30 січня 2015-го.

30 травня 2017 року Олександру Плоцидиму присвоїли звання «Почесний громадянин міста» (посмертно), також посмертно хлопець нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Поділитися: