Відбулися змагання з футболу серед команд школярів

17.10.2024

15-16 жовтня відбулися змагання з футболу серед команд закладів загальної середньої освіти Рожищенської міської ради, в рамках відбіркових змагань ХХ Спортивних ігор школярів Волині.

15 жовтня змагалися юні спортсмени сільських КЗЗСО на футбольному полі Топільненського ліцею. В змаганнях взяли участь 6 команд.

За результатами футбольних перегонів ІІІ місце здобули спортсмени КЗЗСО «Крижівський ліцей», ІІ – команда КЗЗСО «Дубищенський ліцей», І - виборола команда учнів КЗЗСО «Топільненський ліцей».

16 жовтня команди міських закладів загальної середньої освіти привітно зустрів стадіон Рожищенської дитячо-юнацької спортивної школи. За результатами змагань ІІІ місце у команди юнаків КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3», ІІ – у футболістів КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1». Переможцями футбольних перегонів стала команда КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2».

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами гуманітарного відділу Рожищенськох міської ради.