Колядування – це давня українська народна традиція, яку не може знищити навіть війна.
У дні Різдвяних свят споконвіку українці ходили від хати до хати, прославляли новонародженого Христа та бажали один одному щастя, здоров’я, достатку у домі. В останні роки додалося ще одне побажання - миру, адже уже не один рік Україна зустрічає Різдво в умовах війни з росією.
Тож на фестивалі колядок, який відбувся сьогодні у Центрі культурних послуг, звучали як всім відомі колядки, так і сучасні, котрі з’явилися уже в умовах війни.
Аматорські колективи з різних куточків Рожищенської громади віншували глядачів з Новим роком та Різдвяними святами, а також дякували захисникам за можливість прославити Спасителя традиційними піснеспівами.
В умовах воєнного часу колядка не лише продовжує бути символом Різдвяних свят, але й символом нескореності українців. Українські колядки та традиції – безцінні і те, що вони сьогодні лунають попри війну, вкотре доводить незламність українського народу, нашу щиру віру в Перемогу.
За приємний святковий дарунок глядачам, за неперевершену атмосферу єдності, за віру у наших захисників подякував учасникам свята Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук та побажав усім Божої ласки, терпіння, миру та достатку.
Ворог може тимчасово відібрати в нас домівки, світло, тепло, але нікому й ніколи не вдасться забрати в нас віру в добро, не заборонить звичаїв і традицій, які перейшли нам від батьків та дідів. І у цьому наша сила та незламність.