У Рожищі говорили про переваги служби за контрактом

У Рожищенській районній філії Волинського обласного центру зайнятості був проведений черговий семінар з орієнтації на службу за контрактом у Збройних силах України.

Військова служба за контрактом в ЗСУ – почесний обов’язок по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних.

21 лютого завершився цикл із чотирьох міні-ярмарок вакансій організованих фахівцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості на замовлення 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, що дислокується у м. Володимир - Волинський.

Заходи щодо укомплектування військових частин кваліфікованими військовими, відбувалися за участю представників, як військової частини: старшого лейтенанта Ярослава Стерлюса та старшого сержанта Віталія Дибача, так і представників Рожищенського РВК старшини Володимира Копистка.

Присутніх ознайомили з основними завданнями та роботою служби зайнятості стосовно допомоги у працевлаштуванні безробітних громадян та укомплектування військових частин кваліфікованими військовими, а також з вимогами до кандидатів, які претендують на службу за контрактом.

Особливо акцентовано увагу на гідному грошовому та матеріальному забезпеченні, можливістю безкоштовно отримати вищу освіту, кар’єрний ріст та інші гарантовані соціальні пільги. У заході взяли участь 58 учасників з-поміж безробітних, з яких двоє, Леся та Михайло, виявили бажання підписати контракт.

Серед запрошених уродженець с. Немир Сергій Сітовський, який вже проходив військову службу за контрактом, з власного досвіду поділився спогадами та враженнями про військові будні.

Ярослав Гулавський, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості

Поділитися: