Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Традиційно у третю неділю березня професійне свято відзначають люди, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечують життєдіяльність населених пунктів, надають різні послуги. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

«Ваша клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців нашої громади ще не прокинулась, а завершується, коли більшість вже сплять. Завдяки вашим старанням люди мають в оселях воду та комунальні зручності, не мають проблем із побутовим сміттям, ходять чистими й освітленими вулицями. Ви робите багато хороших справ і тільки зрідка отримуєте у відповідь вдячні слова», – звертається до комунальників міський голова Вячеслав Поліщук.

Від імені всіх жителів Рожищенської громади Вячеслав Анатолійович дякує працівникам комунальної сфери за невтомну працю й відданість своїй професії:

«25-й день у нашій країні триває війна – це дуже важкий час для України. Щире спасибі хочу висловити за чистоту міста Рожище та інших населених пунктів нашої громади. Дякую, що ви виконуєте всі планові й аварійні роботи, незважаючи на труднощі з пальним та матеріальним забезпеченням. Вірю, що після перемоги ми сповна зможемо оцінити вашу працю. Міцного всім здоров’я, злагоди в оселях, впевненості у завтрашньому дні, мирного неба, добробуту та довголіття. Хай завжди поруч із вами буде людська подяка за ваші добрі справи!»

Поділитися: