У Рожищі облаштували два пункти тимчасового перебування для вимушених переселенців. ВІДЕО

03.03.2022

В місті підготували майже 90 ліжко-місць для людей, чиї домівки постраждали під час війни в різних куточках України.

Завдяки співпраці міської ради та небайдужих жителів Рожищенської громади, які позносили матраци, ковдри, подушки, постільні комплекти і навіть тюль, штори та коврові доріжки, вдалося облаштувати 87 місць для тимчасового перебування вимушених переселенців.

«19 ліжко-місць організували у гуртожитку ветеринарного коледжу, що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 14. Ще 68 спальних місць – у навчально-реабілітаційному центрі по вул. Коте Шилокадзе, 13. Ці два пункти працюватимуть цілодобово, заселення відбуватиметься після реєстрації особи відповідним працівником», – повідомив міський голова Вячеслав Поліщук.

З понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 у відділі «ЦНАП» декларуватимуть місця проживання біженців. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, якщо ID-картка, то повинен бути додаток №13 (довідка про реєстрацію місця проживання), дітям – свідоцтво про народження.

У міській раді формують списки жителів громади, які готові надати прихисток тим, хто змушений покидати свої домівки у зв'язку із веденням бойових дій на території їх проживання. Контактний номер телефону 067-33-265-68 (Марія Олексіївна).

«Люди у нас добрі й чуйні. Я вважаю, що це громадянський обов'язок кожного – надати посильну допомогу тим, хто її потребує. Зберігаймо спокій, читаймо достовірні джерела та тримаймося разом», – звертається до жителів громади Вячеслав Поліщук.

Читайте також:

Поділитися: